Realitný maklér kupujúceho

Bez ohľadu na dôvod, prečo chcete kúpiť nehnuteľnosť, si uvedomujem, že nehnuteľnosť je súčasťou širšieho plánu na vytvorenie Vášho osobného bohatstva a stability. Bývanie predstavuje náš najväčší hmotný majetok.

Spoplatnená služba - maklér kupujúceho je určená všetkým náročným kupujúcim, ktorí vyžadujú osobitnú starostlivosť a zároveň chcú ušetriť čas venovaný vyhľadávaniu vhodnej nehnuteľnosti. Na základe Vašich presne vyšpecifikovaných požiadaviek Vám pomôžem  nájsť vhodnú nehnuteľnosť pre vytvorenie Vášho domova alebo ako investíciu. Naviac poskytujem bezplatnú konzultáciu týkajúcu sa financovania kupovanej nehnuteľnosti prostredníctvom hypotéky.

Čo všetko pre Vás ako realitný maklér kupujúceho robím

  • Stanovenie si výberových kritérií na hľadanú nehnuteľnosť - pomôžem Vám zreálniť Vaše kritériá tomu, čo je momentálne možné na realitnom trhu kúpiť. Môžem Vám aj navrhnúť smery, ktorými by Vás nemuselo napadnúť sa pozerať. Prejdeme si spoločne Vaše potreby a želania tak, aby ste sa vedeli správne rozhodnúť.
  • Prieskum trhu - hľadám pre Vás vhodné nehnuteľnosti na trhu. Na rozdiel od vyhľadávania cez automatické roboty realitných internetových portálov, dokážem posúdiť ich aktuálnosť a vhodnosť. Odhadnem parametre v ponukách, ktoré často zámerne nebývajú zverejnené. Odbremením Vás od množstva únavných telefonátov a zbytočných obhliadok.
  • Vyjednávanie o podmienkach - v tomto kľúčovom momente je moja služba na nezaplatenie. Pomôžem Vás s rozhodovaním o najvhodnejšej ponuke. Zisťujem, aká je Vaša vyjednávacia pozícia. Ste jediný záujemca, alebo ide o "horúcu" nehnuteľnosť, kde potrebujete konať rýchlo? Následne Vás zastúpim v rokovaní a vyjednám za Vás najlepšie podmienky.
  • Právny servis - nehnuteľnosť často predstavuje Vašu najväčšiu investíciu. Nespoliehajte sa preto na sľuby majiteľa alebo jeho realitného makléra. V tejto fáze potrebujete mať pri sebe skúseného realitného agenta profesionála a hlavne lojálneho advokáta, ktorý dohliadne na vyváženosť zmlúv a bezpečnosť transakcie.

"Domov je miesto, kam sa môžeš kedykoľvek vrátiť, kde ťa nebude nikto súdiť, kde sa môžeš vyplakať. Domov je miesto, kde sa sny stanú skutočnosťou."

Maklér kupujúceho  chráni Vaše záujmy, vyjednáva za vás. Už viac pri kúpe nemusíte byť voči predávajúcemu a jeho realitnému maklérovi v defenzíve

Kontakt

Ingrid Urbanová
Office:
URBAN reality, s. r. o.
Mlynské Nivy 58
821 05 Bratislava

0944 056 271

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode