O mne

Pracujem ako realitná maklérka v Bratislave a okolí. Klienti oceňujú, keď im viem poradiť ako výhodne predať alebo kúpiť nehnuteľnosť. Jednať sa o cene je skutočné umenie. Vyžaduje si pevné nervy a bohaté skúsenosti. Práve z tohto dôvodu sa špecializujem aj na prácu realitného arbitra – som maklérom na strane kupujúceho.

Som členkou Realitnej únie SR. Riadim sa jej etickým kódexom.

Profesiu  realitnej maklérky som začala vykonávať  po skončení kariéry v bankovníctve. V bankovníctve som pracovala viac ako 22 rokov na pozíciách poradcu, školiteľa, hypotekárneho špecialistu, riaditeľky hypotekárneho centra, regionálnej riaditeľky, privátneho bankára. Posledné 3 roky som pracovala ako riaditeľka pobočky banky.  Najvýraznejšie úspechy som dosiahla v oblasti hypoték. Hypotéky patria medzi moje hobby - v súčasnosti pracujem ako nezávislá hypotekárna maklérka Senior Specialist v spoločnosti Finvia Group. Viac na www.finvia.sk.

Počas mojej práce som sa pri hypotekárnych obchodoch často stretávala s hypotekárnymi a realitnými maklérmi. Stretla som sa s kvalitnými realitnými maklérmi, ktorí sú doteraz mojim vzorom, ale aj neodbornými, ktorí nedokázali klientov chrániť pred právnymi rizikami. Vzhľadom na tieto negatívne skúsenosti som sa rozhodla chrániť záujmy svojich klientov aj v realitnom obchode. Je výhodou pre klienta, keď za celý priebeh obchodu, vrátane financovania, zodpovedá  jeden spoľahlivý maklér.
 

Kontakt

Ingrid Urbanová
Office:
URBAN reality, s. r. o.
Mlynské Nivy 58
821 05 Bratislava

0944 056 271

© 2015 Všetky práva vyhradené.

Vytvorte si web stránku zdarma!Webnode